فروشگاه تهران ابزار آنلاین - فروش، تعمیر و اجاره انواع لوازم ساختمانی، لوازم تخریب، لوازم برقی، ماشین آلات راهسازی و دوربین
تماس با فروشگاه تهران ابزار آنلاین - فروش، تعمیر و اجاره انواع لوازم ساختمانی، لوازم تخریب، لوازم برقی، ماشین آلات راهسازی و دوربین
اجاره ویبره و ویبراتور برقی، بنزینی و دریلی با قیمت مناسب

اجاره ویبره و ویبراتور برقی، بنزینی و دریلی با قیمت مناسب

5/5

قیمت این محصول :

از 0 تومان

تا 0 تومان

موتور ویبره یا موتور ویبراتور چیست؟

موتور ویبره یا موتور ویبراتور وسیله‌ای الکترومکانیکی است که به کمک موتوری که انرژی را از منبع تغذیه DC گرفته است، درون آن وجود دارد و طراحی بسیار ساده‌ی داخلی، نیروی الکتریکی را به مکانیکی تبدیل کرده و در دستگاه ارتعاش ایجاد می‌کند. برای اجاره موتور ویبره، اجاره شلنگ ویبره و اجاره موتور ویبراتور با فروشگاه تهران ابزار آنلاین در ارتباط باشید.

انواع موتور ویبره

موتورهای ویبره انواع مختلفی دارد که با توجه به نوع کاربری و اینکه اتصال از خارج باشند یا در داخل و نوع وسیله ای که باید روی آن نصب صورت گیرد، میتواند سایزها و انواع متفاوتی داشته باشند. که هم موتور ویبره های صنعتی و هم غیرصنعتی در سایزهای کوچک و بزرگ، با شیوه‌های اتصال متفاوت، اتصال به بدنه یا اتصال داخلی، وجود دارد. استفاده از دو گروه ویبراتور معرفی شده به نوع قطعه و تجهیز و نیروی وارده به آن بستگی دارد. یک ویبراتور داخلی مستقیما به داخل ماده، مانند بتن یا حفره‌ها وارد می‌شود. ویبراتور خارجی به منظور ایجاد ارتعاش بر روی سطوح خارجی یا بدنه اجسام استفاده می‌شود.

اجاره موتور ویبره

برای اجاره موتور ویبره، اجاره شلنگ ویبره و اجاره موتور ویبراتور از فروشگاه تهران ابزار آنلاین کافی است که با شماره‌های تماس فروشگاه تماس گرفته و یا به‌صورت حضوری به آدرس مراجعه نمایید.

شماره های تماس فروشگاه تهران ابزار آنلاین برای اجاره شلنگ ویبره:

۰۲۱-۳۳۷۴۲۷۲۹

۰۹۱۲-۸۹۴۶۵۴۲

آدرس فروشگاه تهران ابزار آنلاین برای اجاره موتور ویبراتور:

تهران، شهر ری، دولت آباد، فلکه اول، خیابان علی نواز نرسیده به چهار راه صفائیه، پلاک ۱۴

خرید و فروش امن و آسان

شما می‌توانید یک خرید امن و آسان را از فروشگاه تهران ابزار آنلاین داشته باشید.

ضمانت اصالت کالا

فروشگاه تهران ابزار آنلاین، ضمانت اصالت کالای خود را تایید می‌کند.

ارسال به سراسر ایران

شما می‌توایند محصول خود را از سراسر ایران سفارش دهید.

محصولات مشابه

اشتراک گذاری

این کالا را با دوستان خود به اشتراک بگزارید!

لینک صفحه کپی شد !!

فیلترها

محدوده قیمت
0تومان0تومان
برندها