فروشگاه تهران ابزار آنلاین - فروش، تعمیر و اجاره انواع لوازم ساختمانی، لوازم تخریب، لوازم برقی، ماشین آلات راهسازی و دوربین
تماس با فروشگاه تهران ابزار آنلاین - فروش، تعمیر و اجاره انواع لوازم ساختمانی، لوازم تخریب، لوازم برقی، ماشین آلات راهسازی و دوربین
اجاره منگنه کوب و میخ کوب بادی به همراه پمپ باد

اجاره منگنه کوب و میخ کوب بادی به همراه پمپ باد

5/5

قیمت این محصول :

از 0 تومان

تا 0 تومان

منگنه کوب چیست؟

منگنه کوب یکی از انواع ابزارهای بادی است. از این ابزار در صنایع چوبی و نجاری ها و به‌منظور محکم کردن و یا چسباندن دو قطعه استفاده می‌شود. در این ابزار قدرت از طریق هوای فشرده تأمین می‌شود و ازلحاظ مکانیزم راه‌اندازی شبیه به میخکوب می‌باشند. در این ابزار مکانیزم کارکرد به این صورت است که منگنه ها از طریق یک تفنگ و با قدرت فشار باد پرتاب می‌شود و به راحتی اتصال منگنه‌ای را به وجود می‌آورد. از این ابزار می‌توان برای چسباندن روکش‌ها در صنعت مبلمان و موارد مشابه استفاده کرد. منگنه کوب ها نیز بنا به کارکرد مدل‌های مختلفی دارند. برای اجاره منگنه کوب می‌توانید با فروشگاه تهران ابزار آنلاین در ارتباط باشید.

میخ کوب چیست؟

میخکوب یکی از انواع ابزارهای بادی هستند که از آنها برای استفاده در مواردی که نیاز به اتصال قطعات چوبی به‌وسیله میخ است، استفاده می‌شود. این ابزار قدرت خود را از طریق هوای فشرده تأمین می‌کنند که این هوا نیز توسط یک کمپرسور به وجود می‌آید. میخکوب ها انواع مختلفی دارند که این دسته‌بندی بر اساس انواع میخ ها در شکل و اندازه‌های متفاوت است. کاربرد اصلی میخکوب ها بیشتر در صنایع چوبی است، اما بنا به نیاز و قدرت میخکوب ها می‌توان از آنها در صنایع دیگری نیز استفاده کرد. این ابزار با توجه به مکانیزمی که دارند هنگام کار از طریق تفنگ، میخ را پرتاب می‌کنند و باعث اتصال در قطعات می‌شوند. با توجه به سرعت و دقت بسیار بالایی که این ابزار دارند جایگزین چکش ها شده و در زمان کمی می‌توان حجم زیادی کار را انجام داد. برای اجاره میخکوب با ما در ارتباط باشید.

تفاوت منگنه کوب و میخکوب در چیست؟

یکی از اشتباهات رایج این است که میخکوب و منگنه کوب را با یکدیگر اشتباه می‌گیریم!!! درصورتی‌که این‌گونه نیست و این دو ابزار برقی با یکدیگر فرق دارند. تفاوت میخکوب و منگنه کوب در یک نگاه کلی با توجه به نوع کارکرد هرکدام از آنها است. از میخکوب ها بیشتر در صنایع چوبی ازجمله نجاری ها استفاده می‌شود درحالی‌که بیشترین استفاده منگنه کوب ها در صنعت مبلمان سازی و رویه‌کوبی مبلمان و صندلی‌ها است.

از دیگر تفاوت میخکوب و منگنه کوب در اندازه و سایز آنها است. با توجه به اینکه میخ‌ها قطر بزرگ‌تری نسبت به منگنه دارند و سوراخ‌های بزرگ‌تری را ایجاد می‌کنند، میخکوب‌ها اندازه بزرگ‌تری نسبت به منگنه کوب‌ها دارند. علاوه بر این می‌توان به سرعت میخ‌کوب نسبت به منگنه کوب اشاره کرد که میخکوب‌ها سرعت بالاتری دارند و اینکه وزن میخکوب ها نیز نسبت به منگنه کوب‌ها سبک‌تر است. یکی دیگر از عمده تفاوت‌هایی که میان منگنه کوب و میخکوب وجود دارد این است که برای راه‌اندازی و استفاده میخکوب نیاز به روغن است، اما منگنه کوب را می‌توان با استفاده از فشار هوا راه‌اندازی و استفاده کرد.

اجاره میخ کوب و اجاره منگنه کوب به همراه پمپ هوا

برای اجاره میخ کوب و منگنه کوب از فروشگاه تهران ابزار آنلاین کافی است که با شماره‌های تماس فروشگاه تماس گرفته و یا به‌صورت حضوری به آدرس مراجعه نمایید. همچنین شما با اجاره میخ کوب و منگنه کوب نیازی به اجاره کمپرسور هوا نیازی نخواهید داشت، چراکه همراه با آن پمپ باد نیز دریافت خواهید کرد.

شماره های تماس فروشگاه تهران ابزار آنلاین برای اجاره میخ کوب و منگنه کوب:

۰۲۱-۳۳۷۴۲۷۲۹

۰۹۱۲-۸۹۴۶۵۴۲

آدرس فروشگاه تهران ابزار آنلاین برای اجاره منگنه کوب و میخ کوب:

تهران، شهر ری، دولت آباد، فلکه اول، خیابان علی نواز نرسیده به چهار راه صفائیه، پلاک ۱۴

خرید و فروش امن و آسان

شما می‌توانید یک خرید امن و آسان را از فروشگاه تهران ابزار آنلاین داشته باشید.

ضمانت اصالت کالا

فروشگاه تهران ابزار آنلاین، ضمانت اصالت کالای خود را تایید می‌کند.

ارسال به سراسر ایران

شما می‌توایند محصول خود را از سراسر ایران سفارش دهید.

محصولات مشابه

اشتراک گذاری

این کالا را با دوستان خود به اشتراک بگزارید!

لینک صفحه کپی شد !!

فیلترها

محدوده قیمت
0تومان0تومان
برندها