فروشگاه تهران ابزار آنلاین - فروش، تعمیر و اجاره انواع لوازم ساختمانی، لوازم تخریب، لوازم برقی، ماشین آلات راهسازی و دوربین
تماس با فروشگاه تهران ابزار آنلاین - فروش، تعمیر و اجاره انواع لوازم ساختمانی، لوازم تخریب، لوازم برقی، ماشین آلات راهسازی و دوربین
اجاره انواع شیارزن دو تیغ و شیارزن تک تیغ - اجاره شیارزن تک تیغه و اجاره شیارزن دو تیغه

اجاره انواع شیارزن دو تیغ و شیارزن تک تیغ

5/5

قیمت این محصول :

از 0 تومان

تا 0 تومان

شیارزن چیست؟

در برخی شغل‌ها مانند کارهای ساختمانی و برق‌کاری جهت عبور سیم و کابل‌ها و حتی لوله‌ها در دیوار و کف نیاز به ایجاد شیار در آنها داریم، برای رفع این نیاز لازم است که دستگاهی مناسب برای کار شیارزنی انتخاب کنیم تا با کمک آن بتوان روی سطوح موردنظر شکاف و شیار را ایجاد کرد و کارها را با دقت و سرعت بالاتری انجام داد. نام این دستگاه برقی کاربردی، شیارزن می‌باشد و با توجه به مکانیزم کاری که دارد به ما در جهت اجرای کارها، باکیفیت و دقت بالا کمک می‌کند. شما می‌توانید با اجاره شیارزن شیارهایی را که لازم دارید در هر سطحی ایجاد کنید.

شیارزن ها را براساس نوع تیغه ای که در آن‌ها برای برش استفاده می‌شود، تقسیم‌بندی می‌کنند. شیار زن دیواری، شیار زن برقی، شیار زن چوب و … از جمله مهم‌ترین کاربردهای این دستگاه هستند. یعنی با تغییر تیغه دستگاه می‌توانید به راحتی نوع کاربرد این دستگاه را تغییر دهید. اجاره شیارزن تک تیغ و اجاره شیارزن دو تیغ از انواع دیگر دسته بندی این شیار زن‌ها می‌باشد.

انواع شیارزن بر اساس تعداد تیغه

یکی از قسمت‌های مهم شیارزن، تیغه آن است و با کمک تیغه می‌توانیم در عمق سطوح و طول آن برش و شیار ایجاد کنیم که در یک تقسیم‌بندی کلی شیارزن ها به لحاظ تیغه در دو مدل تک تیغه و دو تیغه تقسیم بندی می‌شوند. با کمک تعداد تیغه ها می‌توان در موارد مختلف جهت سهولت و دقت بیشتر در کارها استفاده کرد. در ادامه و برای درک بهتر از این عنوان به تفاوت‌های میان دو تیغه و تک تیغه اشاره می‌کنیم.

تفاوت اجاره شیارزن تک تیغ و دو تیغ

شیارزن وسیله‌ای است که دارای مکانیزم تک تیغه و دو تیغه بوده و از آنها می‌توان در موارد مختلف استفاده کرد. تفاوت اصلی میان تک تیغه و دو تیغه در شیارزن ها به این صورت است با کمک آنها می‌توانیم عرض و ابعاد برش را مشخص کنیم و در برخی از شیار زن های دو تیغه می‌توان پس از ایجاد شیار قسمت مورد نظر را از سطح جدا کرد. در واقع شیارزن های دوتیغه قابلیت تنظیم برش را دارند و در موارد بیشتری می‌توان از این ابزار استفاده کرد.

برخی از شیارزن ها وجود دارند که دارای چهار تیغ، شش تیغ و هشت تیغ هستند.

نکات مهم برای اجاره شیارزن

یکی از مهم‌ترین مواردی که در زمان اجاره دستگاه‌های برقی موردنظر قرار می‌گیرد، قدرت دستگاه است. دستگاه‌های پرقدرت برای هر کاری مناسب نیستند؛ بلکه باید دور موتور و قدرت آن با نیازی که هر شخص دارد، متناسب باشد.

ویژگی دیگری که در دستگاه‌های برشی و شیار زن ها می‌تواند بسیار مهم باشد، قابلیت سافت استارت Soft Start دستگاه است. دستگاه‌هایی که سافت استارت هستند، در زمان روشن کردن دستگاه، راه‌اندازی و چرخش صفحه برش با کنترل مناسب و به آرامی شروع به کار می‌کند. توصیه می‌شود شیار زنی را خریداری کنید که مجهز به سافت استارت باشد.

قیمت و هزینه اجاره شیار زن

قیمت اجاره شیارزن برقی تک تیغ و قیمت اجاره شیارزن برقی دو تیغ براساس خصوصیات فنی و برند آن تعیین می‌شود. معمولا شیارزن هایی که قیمت بالاتری دارند، دارای توان بیشتر، قطر صفحه بزرگ‌تر، دارای دریچه اتصال به مکنده و مجهز به نشان‌گر لیزری هستند. در بازار مدل های مختلفی از شیار زن با برندها و قیمت‌های متنوع وجود دارد.

اجاره شیارزن

برای اجاره شیارزن از فروشگاه تهران ابزار آنلاین کافی است که با شماره‌های تماس فروشگاه تماس گرفته و یا به‌صورت حضوری به آدرس مراجعه نمایید.

شماره های تماس فروشگاه تهران ابزار آنلاین برای اجاره شیارزن دو تیغه و تک تیغه:

۰۲۱-۳۳۷۴۲۷۲۹

۰۹۱۲-۸۹۴۶۵۴۲

آدرس فروشگاه تهران ابزار آنلاین برای اجاره شیار زن تک تیغ و دو تیغ:

تهران، شهر ری، دولت آباد، فلکه اول، خیابان علی نواز نرسیده به چهار راه صفائیه، پلاک ۱۴

خرید و فروش امن و آسان

شما می‌توانید یک خرید امن و آسان را از فروشگاه تهران ابزار آنلاین داشته باشید.

ضمانت اصالت کالا

فروشگاه تهران ابزار آنلاین، ضمانت اصالت کالای خود را تایید می‌کند.

ارسال به سراسر ایران

شما می‌توایند محصول خود را از سراسر ایران سفارش دهید.

محصولات مشابه

اشتراک گذاری

این کالا را با دوستان خود به اشتراک بگزارید!

لینک صفحه کپی شد !!

فیلترها

محدوده قیمت
0تومان0تومان
برندها